[3] => 6883
    [4] => 429
)

3-0 τον Παναθηναϊκό η Κ19 [εικόνες]

Δίχως να δυσκολευτεί ιδιαίτερα ή να απειληθεί, η Κ19 έκανε το 2 στα 2, κερδίζοντας τον Παναθηναϊκό 3-0 στο ματς που έγινε το μεσημέρι του Σαββάτου στη Σουρωτή.

14.09.2024

Στο 15′ ο Χατσίδης άνοιξε το σκορ στην επαναφορά της μπάλας από το σουτ του Μύθου και με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου (47′) ο Σαπάνης πήρε την ασίστ από τον Κούπενο για το 2-0. Τέλος, στο 62′ ο Μύθου με απευθείας εκτέλεση φάουλ διαμόρφωσε το τελικό 3-0.

Επόμενο παιχνίδι αυτό στον Βόλο με τον ΝΠΣ το προσεχές σαββατοκύριακο.

Η σύνθεση του ΠΑΟΚ: Μπελερής, Κούπενος, Αβράμπος, Μπαταούλας, Κοσίδης, Αλμασίδης, Τσομπάνης (75′ Πολιτάκης), Σαπάνης (65′ Παπαγεωργίου), Μύθου (75′ Βρύζας), Χατσίδης (65′ Καλαϊτσίδης), Πολυκράτης (65′ Ντούνγκα)